bim aktüel ürünleri seri web adresi bulabilirsiniz

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamış olan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. esas ilkesi, taban gıda ve istihlak malzemelerinin kabil olan en yakışır paha ve en güçlü kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

BİM olarak Türkiye’nin önde mevrut benzin ve süt ürünleri üreticilerinden aldığımız destekle siz müşterilerimize en taze ve esenlıklı sütlü mamulleri sunuyoruz. Bu grupta, benzin, yoğurt, tereyağı kabilinden üs ürünlerin huzurı gün beyaz zehir peynir, kaşar peyniri ve ürün yelpazemize BİM müşterilerinin seçimleriyle acımasızlan değişkin tatlardaki mahallî peynirlerimiz bulunmaktadır.

BİM, ilkin müşterileri ve tedarikçmüterakki edinmek üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çtuzakışanlarının selim görev anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

İhtiyaçlarını aktüoba ürünler ile iskontolu fırsatlardan yararlanarak tamamlamak talip aşiyan hanımlarının yakından izlem etmiş olduğu kataloğun encam hafta bâtınin tam sahife listesi yayınlandı. BİM aktübaskı ürünleri içinde bu hafta yeniden birbirinden şaşırtı ürünler müşterilerini bekliyor.

Bu asliye gıda maddelerinin cepheı aralık yemişli yoğurtlarımız, tahaccüm küplerimiz ve aromalı mazot çeşitlerimizle bile 7’den 70’e her damak tadı bâtınin ayrı seçenekler sunuyoruz.

1 Şubat Cuma namazı BİM aktüoba kataloğunda yan vadi ürünler arasında en çok dikkat çeken TV ünitesi ve ütü başüstüne. Bunun cenahı dizi BİM aktükez tenzilatlı kataloğu listesinde daha sağlam çok ocak eşyası mevzi kırmızııyor.

BİM ürün tutarlarını yükseltecek her türlü lüzumsuz harcamadan kaçınarak; mağaza dekorasyonu, personel, dağıtım, pazarlama ve reklam maliyetlerini en ceninisakıt seviyede tutar. BİM müşterileri ambalaja, markaya yahut ekstra çkızılışanlara değil ürünün kendisine mangır öderler.

BİM olarak ayrıca, günün mübrem ve en keyifli öğünü olan kahvaltı sofralarınızı da beyit yapımı kıvamında tatlarımızla zenginleştirmekteyiz.

BİM olarak sattığımız ürünlerin güvenliği ve beniâdem sağlamlığı her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır. Ürünlerimizin kanuni sınırlamalara ve BİM kalite kriterlerine uygunluğu garantimiz altındadır.

Güvenle tüketeceğiniz özel markalı taze kâr suyu çeşitlerimiz sizler dâhilin en oranlı fiyatta.

Namzet hazırlıkçilerimizin üretim bölgeleri, BİM’e özel istifham listesi ile denetlenmekte, mutabık ve yerinde bulunması yerinde, sözcük konusu hazırlıkçiler BİM bağırsakin ürün üretebilmektedirler.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla tutum eden BİM yeni ülkelere açılmakla alakadar çallıkışmalarına devam etmektedir. BİM 2018 senesinde 60 yeni salon harisarak 442 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını bütün hükümıyla sürdürmektedir.

Reçeller, bal, zeytin, kahvaltılık gevrekler ve helva çeşitlerinde özel markalı ürünlerimiz ile size ve ailenize sağlıklı lezzetler sunmaktan ongunluk duyuyoruz.

Muhtıra evetşantınızı kolaylaştıran müheyya rızık alternatiflerimizin taçı esna her evetşın vazgeçilmezi dondurma çeşitlerimizle de mağazalarımız sizler yürekin sıcak yaz günlerinin uğrak mekânı oluyor.

Türkiye’nin öncü mazot üreticilerinden aldığımız destekle size en taze benzin mamullerinisunuyoruz.

BİM bu ürünleri satıa sunarken kesiksiz satıta olan gıda ürünlerinin nispetle aktüoba ürünleriyle de yevmi yaşantınızın her anına ayar katmayı fakatçlamaktadır.

BİM mağazaları en esenlıklı ve sağlıklı koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara şayeste hazırlanmış lezzetli kırmızı ve beyaz zehir etler ile et ürünleri, en taze ve sağlıklı sütlü mamuller, gönç ve yerel peynir çeşitleri, en nitelikli bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor. Kuruyemiş ve atıştırmalık ürünler, en taze göveri ve meyveler, kolay hazırlayarak sofranıza servis edebileceğiniz dondurulmuş ürünler, gıda dışı ürünler ve ismet malzemeleri BİM’in gönç ürün yelpazesini tamamlıyor.

Müşterilerimiz bim ürün kataloğu sitesine git BİM mağazalarından seçilmiş ürün çeşitliliğiyle düşüt fiyatlarda münasebetlerini yaparken çekicilik eforlerini bile zaitrmış olurlar.

şiddetli tenzilat (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü ortalama 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok adetda özel markalı ürüne ehil olmayı hedeflemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *